Trh neziskových organizací a slavnostní zakončení festivalu

26. 9. 2015, 15-18 h, DEPO2015

Trh nabízí prezentaci neziskových organizací a jejich celoroční nabídku pro dobrovolníky. Je místem setkání neziskových organizací a aktivních lidí, kteří chtějí své zkušenosti, energii a čas věnovat smysluplné činnosti. Zvány jsou všechny organizace, které chtějí veřejnosti prezentovat svoji činnost a oslovit tak své potenciální dobrovolníky. Zváni jsou všichni zájemci o dobrovolničení, aby se seznámili s organizacemi, které dobrovolníky shánějí.

Součástí trhu je i slavnostní zakončení festivalu, na kterém zahrají kapely Rambanbám (ska-punk, ČR), Overland Inn (trip-hop/pop, FR) a Lakuna (alternative, ČR).

 

Účast organizací na trhu

Přihlášky:  ve formátu pdf / docx zasílejte do 7. 9. 2015 na stazista.setvin@plzen2015.cz

 

Prezentace neziskových organizací ve sborníku a offline prezentace na trhu

Organizacím nabízíme možnost bezplatné prezentace ve sborníku Trhu neziskových organizací a formou informačního plakátu vystaveném přímo na akci. Stačí, když vyplníte a odešlete registrační formulář pdf nebo docx s informacemi o vaší organizaci do pondělí 14. 9. 2015 na adresu stazista.setvin@plzen2015.cz a my se postaráme o zbytek.

Nabízíme také možnost vystavit na trhu vaše propagační materiály (letáky, vizitky, roll up a další). Tyto materiály, prosím, dodejte na pokladnu KD Peklo, Pobřežní 10 (Po 9-13 a 14-15, Út-Pá 9-13 a 14-17) do 18. 9. 2015.

 

Prezentující se organizace