Aktuality

Co nás čeká v roce 2020

Rok 2020 bude pestrý! 
Letošní 'dvacítkový' rok jsme úspěšně zahájili společným setkáním v DEPO2015, na kterém nám Jiří Suchánek představil program festivalu světla BLIK BLIK, který se uskuteční o víkendu 27. a 28. března. Letošní trasa povede od Divadla ALFA, podél řeky Úslavy, přes Lobezský park až k Rolnickému náměstí. Budeme rádi, když se k nám připojíte a pomůžete organizátorům na místě. 
Ve čtvrtek 26. března proběhne Běh pro Světlušku, který předchází festivalu světla a je jeho doprovodným programem. I zde organizátoři uvítají vaši pomoc. 
V dubnu, konkrétně 16. - 22., se budeme potkávat v Měšťanské besedě na festivalu Finále Plzeň, který je oslavou českého filmu a místem s přátelskou atmosférou. Letošní program je plně nabitý a určitě se máte na co těšit! 
V průběhu celého roku probíhají Sousedské procházky, v řijnu nás opět čeká Noc literatury a Den architektury
O dalších akcích vás budeme včas informovat! :-) 

Na závěr bychom vám chtěli srdečně poděkovat za váš čas, ochotu, pozitivní vyzařování a trpělivost.
V roce 2019 jste aktivně pomáhali na 23 akcích, odpracovali neuvěřitelných 684 hodin a vykouzlili mnoha lidem úsměv na tváři. Je nám opravdu radostí, že s námi i nadále zůstáváte a že vás to baví. Doufáme, že se i v letošním roce budeme potkávat v co největším počtu. 
Děkujeme!


 

<< Zpět na předchozí stránku